Guangzhou Honghu Adhesive Materials Technology Co., Ltd.
Uczciwość, pragmatyzm, zawód, innowacja

Dom

Guangzhou Honghu Adhesive Materials Technology Co., Ltd.

Im Online Czat teraz

Guangzhou Honghu Adhesive Materials Technology Co., Ltd.

1
companyPics.title0
公司 大楼
Szczegóły firmy:
Rodzaj działalności : Producent
Firma Handlowa
Rynek Główny : Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Oceania
marki : Yaly
Ilość pracowników : 10~15
Coroczne wyprzedaże : 750000-900000
Rok założenia : 2009
pc Export : 20% - 30%
Firma produkuje głównie taśmy samoprzylepne odporne na wysokie temperatury, taśmy elektroniczne z celem, aby być profesjonalnym i niezawodnym dostawcą materiałów klejących na przemysł materiałów klejących. Produkty te są szeroko stosowane w procesie wytwarzania różnych produktów końcowych, takich jak telefony komórkowe, komputery, samochody, urządzenia elektroniczne i elektryczne itp.

Firma Guangzhou Honghu Adhesive Materials Technology Co., Ltd., założona w grudniu 2009 r., Specjalizuje się w opracowywaniu, produkcji i sprzedaży taśm samoprzylepnych odpornych na wysokie temperatury oraz materiałów antyadhezyjnych stosowanych w przemyśle elektronicznym. Firma staje się jednym z zarejestrowanych cywilnych przedsiębiorstw technologicznych w Guangzhou City w roku 2012.

Firma posiada zaawansowane urządzenia produkcyjne, aparaturę badawczo-analityczną. System zarządzania jakością ISO9001: 2008 został z powodzeniem wdrożony od 2012 roku. Dzięki zgromadzonym doświadczeniom w zakresie produktu, technologii, zastosowania i rynku oraz dzięki profesjonalnemu, innowacyjnemu zespołowi technicznemu i zespołowi zarządzającemu, firma może opracowywać produkty, zapewniać rozwiązania, osiągać rzeczywiste zapotrzebowanie. szczególnie dla klientów.

.

"Uczciwość, pragmatyzm, zawód, innowacja" to filozofia działania firmy. Opierając się na naukowym systemie zarządzania, stabilnej jakości produktu, rozsądnych cenach i dobrych usługach posprzedażnych, firma jest gotowa stworzyć współpracę przynoszącą zyski i lepszą przyszłość wraz ze wszystkimi przyjaciółmi w kraju i za granicą.

Szczegóły kontaktu
Guangzhou Honghu Adhesive Materials Technology Co., Ltd.

Faks: 86-20-87884511-805

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)